آئین تجلیل از خبرنگاران کوهدشت در حسینیه ثارالله(ع) این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سفیر افلاک، آئین تجلیل خبرنگاران کوهدشت ظهر امروز با حضور فرمانده سپاه کوهدشت و مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه در حسینیه ثارالله (ع) این شهرستان برگزار شد.

سرهنگ کرم کونانی در این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: در سال گذشته و هم‌چنین ایام کرونا اقدامات انقلابی زیادی از خبرنگاران کوهدشت دیده شد و با قلم سبزشان بسیجی وار در زمینه رفع مشکلات شهرستان اقدام کردند.

وی با اشاره به شغل سخت خبرنگاران افزود: خبرنگاران سعی کنند در این شغل مطالبه گر، قانونی، بی‌طرف و مدافع حقوق مردم باشند.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری عنوان کرد: اگر زحمات شما خبرنگاران نباشد این لحظات ماندگار و انعکاس داده نمی‌شوند.

وی عدم دخالت نظرات شخصی در انعکاس اخبار را لازمه کار هر خبرنگار دانست و گفت: صداقت در نوشتار، امانت‌داری و عدالت از شاخصه‌های یک خبرنگار آگاه و مستقل است.

کونانی با اشاره به اینکه شکاک بودن به امور را برای یک خبرنگار مطالبه گر و منصف لازم است و خاطرنشان کرد: خبرنگار بایستی رزمنده‌ای جان‌برکف برای اصول انقلاب اسلامی و دفاع از آن باشد.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تشکر از خبرنگاران به جهت انعکاس شبانه‌روزی اخبار تصریح کرد: اتحاد رسانه‌ای و پوشش کامل اخبار و مراسمات در روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ضربه‌ای سهمگین بر پیکره پوشالی معاندان نظام و انقلاب بود.

حجت‌الاسلام محمدکرم ساعد پور نیز در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار و شهادت شهید صارمی،اظهار داشت: در اوایل انقلاب تلاش‌های زیادی برای بدبین کردن مردم به‌نظام مقدس انجام شد ولی با حضور انقلابی بسیجیان و همچنین قلم‌به‌دستان امید مردم به امام و انقلاب تقویت شد.

وی جنگ امروز را جنگ رسانه‌ای برشمرد و افزود: در این جبهه قلم‌به‌دستان سبز اندیش، سربازان خط مقدم به شمار می‌آیند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه کوهدشت وظیفه خبرنگاران در قیام نظام جمهوری اسلامی را انعکاس صحیح اقدامات برشمرد وعنوان کرد: در این روزها انقلاب به شهید آوینی و شهید چمران‌های زمان نیاز دارد.

گفتنی است در پایان فرمانده سپاه کوهدشت و جمعی دیگر از کارکنان سپاه از خانواده مرحوم ابراهیم امرایی خبرنگار فقید لرستان دیدار کرده و از مقام ایشان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/