دبیر کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام گفت: نماهنگ «دو همراه» به مناسبت روز مقاومت اسلامی رونمایی می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، محمدعلی مومنی ها، معاون بین الملل سازمان بسیج و دبیر کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام اظهار داشت: امسال در روز مقاومت اسلامی و بمنظور بزرگداشت دو فرمانده شهید جبهه مقاومت، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، نماهنگ دو زبانه “دو همراه” (النبلاء) بصورت گسترده در رسانه های عمومی منتشر خواهد شد.

وی افزود: در شعر این اثر، علاوه بر به تصویر کشیدن رفاقت و مجاهدت های شهید ابومهدی و شهید حاج قاسم، به رابطه دیرینه و صمیمی دو ملت ایران و عراق اشاره شده که با شهادت این دو سردار، فصل جدیدی از پیوند برادری میان دو ملت آغاز شده است.

معاون بین الملل سازمان بسیج و دبیر کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام خاطر نشان کرد: در این نماهنگ از تصاویر دیده نشده از دو شهید نیز استفاده شده که برای نخستین بار در فضای رسانه¬ای منتشر می شود.
مومنی ها در پایان گفت: بیش از نیمی از هزینه های این نماهنگ توسط خیرین و کمک¬های مردمی تأمین شده که سرآغاز خوبی در تولید آثار رسانه¬ای با مشارکت فضای مردمی است.

۲۳ مردادماه سالروز پیروزی غرورآفرین حزب الله لبنان در برابر رژیم جعلی صهیونیستی است و به همین خاطر به عنوان روز مقاومت اسلامی در تقویم ملی نامگذاری شده است.

گفتنی است نماهنگ فاخر دو همراه، در ساعت ۱:۲۰ بامداد جمعه هفته جاری، در رسانه های عمومی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/