حجت الاسلام شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در دو سال اخیر 500 میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری کرده است.

‌به گزارش سفیر افلاک، حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس بنیاد شهید کشور برگزار شد، اظهار داشت: دولت باید بتواند از ظرفیت و پتانسیل استان لرستان به خاطر آب و خاک حاصلخیز و منابع خدادادی آن استفاده کند.

وی افزود: امروز با حضور رئیس بنیاد شهید کشور روز پر خیر و برکتی برای استان بود که در راستای آن تفاهم نامه سه هزار واحد مسکونی برای ایثارگران امضا شد و مردم بدانند یک حرکت رو به رشد و تحول در استان ایجاد شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: در خواست های از قبیل در رشد دامپروری، کشاورزی، صنعتی و… از رئیس بنیاد شهید کشور داشته ایم که از ظرفیت استان به نحوه احسن استفاده شود.

وی بیان کرد: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) آمادگی دارد به استان کمک کند که در دو سال اخیر ۵۰۰ میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری کرده و آماده است که در زمینه های مختلف به لرستان کمک کند ولی در این جا حلقه ای هم نیاز است که وزارت نیرو و جهاد کشاورزی این حلقه ها را تکمیل کنند. انتظار می رود رئیس بنیاد شهید کشور و معاون رئیس جمهور مسائل و مشکلات استان را پیگیری نمایند.

انتهای پیام/