محمود سوری به عنوان مسئول جدید شبکه بهداشت و درمان کوهدشت منصوب شد.

به گزارش سفیر افلاک، آئین معارفه سرپرست جدید اداره شبکه بهداشت و درمان کوهدشت با حضور قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، معاون فرمانداری کوهدشت و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد.

حسن امینی زاده مسئول سابق شبکه بهداشت و درمان کوهدشت در این مراسم اظهار داشت: در حوزه بهداشت و درمان کوهدشت در طول مدت مسئولیتی که داشتیم کارهایی انجام شد و تنها هدف خدمت به مردم بوده است چراکه این کارها برای مردم می‌ماند.

وی با اشاره به اینکه تمام خانه‌های بهداشت کوهدشت تکمیل ‌شده است، افزود: مراکز بهداشت شهری استیجاری هستند امیدواریم تیم مدیریتی این موارد را تکمیل نماید.

مسئول سابق شبکه بهداشت و درمان کوهدشت با اشاره به اینکه مسئله جذب متخصص در امسال مشخص‌شده است، عنوان کرد: آغاز عملیات ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی رازی کوهدشت یکی از بزرگ‌ترین کارهای حوزه درمان این شهرستان است که بااعتبار اولیه ۶۰۰ میلیارد ریال و با مشارکت بانک ملی ایران، با سرعت به‌پیش می‌رود و قابلیت ارتقاء به ۴۰۰ تخت نیز دارد.

محمدرضا آزاد بخت معاونت فرمانداری کوهدشت در این مراسم اظهار داشت: عملکرد شبکه بهداشت و درمان کوهدشت در طول این چند سال بسیار مطلوب بوده و در این ایام کرونا نیز با مدیریت خوبی که داشتند، قدم‌های مثبتی در زمینه مقابله با این ویروس برداشته شد.

علی فرهادی قائم‌مقام ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این مراسم اظهار داشتند: عملکرد بهداشت و درمان کوهدشت بسیار خوب بوده و جز شهرستان‌هایی است که عمدتاً در وضعیت زرد قرار دارد و ما کمتر دچار بحران می‌شویم.

وی افزود: در این شبکه کارهایی پیش روداریم، برای جمعیت ۱۷۰ هزارنفری کوهدشت یک بیمارستان کافی نیست علی‌رغم کمبود اعتبارات در پیوست یک قانون بودجه یک ریال اعتبار دارد چون زیر ۶۰ درصد پیشرفت دارد پس ما مجبوریم از اعتبارات دیگری همچون وام بانک ملی، اعتبارات استانی و … استفاده کنیم، در این راستا فاز اول این بیمارستان ۶۵ درصد پیشرفت دارد و انتظار داریم مدیریت جدید پیگیر تکمیل آن باشند.

محمود سوری مسئول جدید شبکه بهداشت و درمان کوهدشت در این مراسم اظهار داشت: از اینکه توفیق خدمت گذاری به شهرم که هویت من است به این‌جانب عطا شد خوشحال هستم، امیدوارم هر آنچه که در شأن این مردم شهیدپرور است را به‌خوبی انجام دهم.

وی افزود: در شرایطی پا به این عرصه گذاشتم که همکارانمان در خط مقدم مبارزه با کرونا در حال انجام‌وظیفه هستند، تمام جهان در مواجهه با این ویروس هستند، مسئولین کشور ما با همدلی همیشگی خود در تمام عرصه‌های سخت همچون زلزله، سیل و … پیروز بوده است، امیدواریم با همکاری و همدلی هم بر این ویروس به‌طور قطعی غلبه کنیم.

مسئول جدید شبکه بهداشت و درمان کوهدشت با اشاره به اینکه برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و درازمدتی را در شهرستان مدنظر دارم، عنوان کرد: در انجام امورات بایستی روحیه‌ای اخلاق محور و توأم با قاطعیت داشته باشیم و از هرگونه شایعه‌پردازی دوری کرد.

وی تصریح کرد: با بی‌نظمی و بی‌قانونی متنفر هستم و قانون را معیار حق و عدالت می‌دانم و تنها تفاوت را در توانمندی، شایستگی، تعهد و پاک دستی می‌دانم.

سوری گفت: مشکل اساسی ما این است که افراد متعهد به حاشیه رفته‌اند، بنده به مبارزه با فساد مالی و اخلاقی و حاکمیت قانون مداری معتقد هستم و برای ارباب‌رجوع اهمیت بسیاری قائل هستم چراکه اعتماد مردم بزرگ‌ترین سرمایه است.

در حاشیه این مراسم از برخی از کارکنان شبکه بهداشت کوهدشت که در مسابقات جام فوتسال بین ادارات حائز رتبه نخست شده بودند با حضور ریاست هیئت فوتبال کوهدشت تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است دکتر محمود سوری اهل کوهدشت و ریاست درمانگاه فرهنگیان همدان، ریاست حراست سازمان انتقال خون استان همدان، ریاست درمانگاه فرهنگیان کوهدشت و … را در کارنامه دارد.

انتهای پیام/