فرمانده انتظامی کوهدشت از اجرای طرح امنیت اقتصادی و اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این طرح بیش از ۸۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق با تلاش مأموران انتظامی کوهدشت کشف شد.

به گزارش سفیر افلاک، سرهنگ نبی‌الله قاسمی عصر امروز در جمع خبرنگاران کوهدشت، اظهار داشت: در راستای استمرار اجرای طرح‌های امنیت اقتصادی و اجتماعی، عوامل انتظامی کوهدشت تعدادی کالای قاچاق به ارزش بیش از ۸۰ میلیارد ریال کشف کردند.

وی افزود: یک دستگاه کامیون حمل ۳۲ هزار لیتر سوخت گازوییل قاچاق، یک دستگاه لودر به ارزش بیش از ۷۰ میلیارد ریال، لوازم‌آرایشی و بهداشتی و لوازم‌خانگی ازجمله اقلامی بودند که در این طرح کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی کوهدشت با اشاره به کشف و ضبط ۲۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر و توقیف ۱۱۰ وسیله نقلیه متخلف، عنوان کرد: کارکنان پلیس آگاهی شهرستان با انهدام باند سارقین منزل و مغازه موفق به کشف ۲۰ فقره سرقت شدند و در همین این راستا نیز ۱۵ خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی تصریح کرد: ۱۷۰ متهم و محکوم تحت تعقیب مراجع قضایی توسط نیروهای انتظامی این شهرستان دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح قضایی تحویل داده شدند.

انتهای پیام/