ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: شکست آمریکا در قطعنامه تحریم تسلیحاتی علیه ایران، نشان دهنده انزوای دشمن است و ما در صنعت دفاعی به استقلال رسیده ایم.

مهرداد ویسکرمی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: سیاست های غلط آمریکا سبب شده تا بسیاری از کشورها، آمریکا را در ظلم هایی که در جهان انجام می دهد، همراهمی نکنند و آمریکا رو به زوال رود.

وی با اشاره به شکست قطعنامه آمریکا در تحریم های ایرانی افزود: این شکست نشان دهنده انزوای آمریکاست که روز به روز منزوی تر می شود و چهره اصلی این شیطان بزرگ بیشتر نمایان می شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمریکا و اروپا همیشه دشمن ما بوده و هیچگاه قابل اعتماد نبوده و تاکنون هر آنچه از آنها دیده شده دشمنی و غیر قابل اعتماد بودن است.

ویسکرمی گفت: دشمنان خصوصا آمریکا دریافته اند که تحریم ها برای فشار مضاعف فایده ای ندارد و تحریم تسلیحاتی اثرگذار نخواهد بود چرا که ما در صنعت دفاعی به استقلال رسیده ایم و خودکفا شده ایم.

وی بیان کرد: تنها راهی که می تواند سبب شود نقشه های دشمن بی اثر گردد، قوی شدن قدرت نظامی است که خوشبختانه هر روز شاهد اقتدار و قدرت بیشتر در این بخش هستیم.

 نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روابط امارات و اسرائیل خاطر نشان کرد: این کشورها اختیاری از خود ندارند و تصمیمات آنها براساس آن چیزی است که اربابان آنها می گویند که در این راستا موضع گیری وزارت خارجه باید مقتدرانه باشد و تذکرات جدی داده شود.

انتهای پیام/