محمدی، مدیر کل کمیته امداد لرستان با اشاره به طرح پویش ایران همدل گفت: این برنامه در دو محور اطعام حسینی و احسان حسینی برگزار می شود که در برنامه اطعام حسینی در استان لرستان ۷۲ آشپرخانه برای پخت غذا فعال شده است.

جاسم محمدی فارسانی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: هرساله قبل از بازگشایی مدارس، جشن عاطفه ها با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند برگزار می شود و امسال نیز برنامه جشن عاطفه ها قبل از آغاز سال تحصیلی جدید برگزار می شود.

وی افزود: در همین راستا جلسات مختلفی برگزار شده و برنامه ریزی لازم صورت گرفته که در استان لرستان بیش از ۲۰۰ پایگاه از جمله مراکز نیکوکاری برای جمع آوری کمک های مردمی آماده شده اند.

مدیر کل کمیته امداد لرستان تصریح کرد: در استان لرستان ۱۳ هزار و ۵۰۰ دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد هستند که این تعداد دانش آموز از طرف کمیته امداد و مدارس مورد حمایت قرار دارند. امسال نیز کمک های نقدی و غیر نقدی پس از جمع آوری در بین نیازمندان توزیع می شود.

وی با اشاره به طرح پویش ایران همدل افزود: این برنامه در دو محور اطعام حسینی و احسان حسینی برگزار می شود که در برنامه اطعام حسینی در استان لرستان ۷۲ آشپرخانه برای پخت غذا با نظارت علوم پزشکی فعال شده اند تا غذاهای طبخ شده در بین نیازمندان توزیع شود.

محمدی فارسانی گفت: در طرح احسان حسینی نیز بسته های غذایی و معیشتی تهیه و در بین مددجویان توزیع می شود که این برنامه در ایام محرم و صفر اجرا می شود.

انتهای پیام/