فرمانده سپاه ناحیه دورود و جمعی از پرسنل با ریاست و کارکنان بیمارستان هفتم تیر و شبکه بهداشت شهرستان دورود دیدار کردند.

سرهنگ پاسدار کریم زینی وند در دیدار با کادر درمان به مناسبت روز پزشک اظهار داشت: سلامت جسمی و بعضا روحی جامعه مرهون زحمات سفیران سلامت است که با انگیزه و روحیه خدمت رسانی این کار را انجام می دهند و مشاورانی امین برای مردم هستند.

وی افزود: پزشکی همان طور که در روایات تصریح شده شغلی معنوی است و پزشکان به صورت شبانه روزی سنگ صبور بیماران هستند و هرچه در توان دارند در جهت تامین سلامت همنوعان خود دریغ نمی کنند.

فرمانده سپاه ناحیه دورود با اشاره به برپایی بیمارستان صحرایی در دورود که ویزیت رایگان را به مردم ارائه دادند عنوان کرد: این کار خدا پسندانه و خیری است که باعث دلگرم شدن قشر ضعیف جامعه می‌شود و این روحیه برای شما که در این کسوت هستید باعث این می‌شود که دیگران نیز کسب تجربه کرده و خدماتی را به جامعه مستضعف ارائه نمایند.

در این دیدار دوستانه که معاونین بهداشت و درمان شبکه نیز حضور داشتند، فرمانده سپاه دورود ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای صورت گرفته در حوزه سلامت شهرستان، در خصوص هرگونه تعامل و همکاری با شبکه بهداشت، اعلام آمادگی کردند.

ثروتی مدیر شبکه بهداشت و درمان دورود نیز ضمن قدردانی از حضور فرمانده سپاه شهرستان و فرماندار، اخلاص و مردمی بودن بسیج را به عنوان یک ظرفیت بسیار مهم دانست و ابراز امیدواری کردند که بتوان از این پتانسل در تمامی حوزه ها، به ویژه سلامت مردم استفاده کرد.