خادمی، استاندار لرستان گفت: طبق پروتکل های بهداشتی اجرای مراسم عزاداری در محیط های بسته ممنوع است و با توجه به محدودیت برگزاری عزاداری نسبت به سال های گذشته، فضای مجازی می تواند عزاداری را به خانه های مردم ببرد.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی عصر امروز درستاد ملی مدیریت کرونا اظهار داشت: برگزاری مناسب کنکور امسال در سراسر کشور از اقداماتی بود که با ارزیابی های صورت گرفته، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به خوبی انجام شده است .

وی با بیان اینکه فضای مجازی عزاداری ها را به خانه های مردم ببرد افزود: طبق پروتکل های بهداشتی اجرای مراسم عزاداری در محیط های بسته ممنوع است و با توجه به محدودیت برگزاری عزاداری نسبت به سال های گذشته، فضای مجازی می تواند عزاداری را به خانه های مردم ببرد .

استاندار لرستان لازمه اجرای این فرآیند را در تأمین امکانات و پهنای باند اینترنت دانست و عنوان کرد: در همین رابطه، ستاد ملی مدیریت کرونا بر تأمین امکانات مورد نیاز و لغو مرخصی افراد متولی تا پایان برگزاری عزاداری ها تأکید کرد .

وی با اشاره به نقش آفرینی صدا و سیما در اطلاع رسانی نحوه برگزاری عزاداری محرم، گفت: اولین پایه اطلاع رسانی عزاداری های ایام محرم به لحاظ مخاطب، صدا و سیما است و انتظار می رود با پخش مراسم های سینه زنی، نوحه خوانی و مداحی توسط صدا و سیمای مرکز استان، مردم از حیث عزاداری محرم اغنا شوند.

  انتهای پیام/