داریوش شاهون وند به عنوان دادستان جدید خرم آباد معرفی شد.

به گزارش سفیرافلاک، آیین معارفه دادستان خرم آباد امروز با حضور رییس کل دادگستری استان، فرماندهی انتظامی و مسئولین ارشد استان برگزار و همچنین از زحمات سعید رازانی دادستان اسبق مرکز استان تقدیر به عمل آمد.

داریوش شاهون وند دادستان جدید خرم‌آباد در این مراسم برخورد با جرایم خشن و مخل نظم عمومی و برخورد با تیراندازی‌ها را از اولویت‌های در دستور کار برشمرد واظهار داشت: شناسایی اراذل و اوباش سابقه دار و خطرناک، شناسایی قاتلان متواری و شناسایی مجرمین خطرناک از راهکارهای عملی برای اقدام در این بخش است؛ همچنین مناطق را از نظر جرم خیزی باید تقسیم کنیم و بتوانیم در جهت کاهش جرایم در این مناطق تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه حفظ شأن و کرامت همکاران قضائی از مسائلی است که باید پیگیری شود، افزود: تفرقه و نفاق و تخریب در سیستم قضائی باید قطع شود، با افرادی که تفرقه انگیز باشند برخورد می‌کنیم.

شاهون وند با بیان اینکه تلاش می‌کنیم نقد پذیری از ناحیه مسئولان دادستانی را فرهنگ سازی کنیم، تصریح کرد: همه باهم در یک راستا و در تعامل با رئیس کل دادگستری لرستان حرکت می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه جلسات هفتگی بین قضات دادسرا تشکیل خواهد شد و مشکلات را حل و اختلاف نظرها و سلیقه‌ها در نحوه رسیدگی به پرونده‌ها رفع خواهد شد تا همه باهم در راستای ایجاد عدالت اقدام کنیم، گفت: پرونده‌های مهم با اولویت رسیدگی می‌شود تا جرایم را کاهش دهیم.