حجت‌الاسلام طهماسبی، امام‌جمعه کوهدشت گفت: تریبون نماز جمعه مکان مناسبی است که مدیران گزارش کار خود را به مردم ارائه کنند.

 به گزارش سفیر افلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز ضمن تسلیت ایام حزن اهل‌بیت(ع) در دیدار با فرماندار و مدیران کوهدشت که به مناسبت آغاز هفته دولت برگزار شد، اظهار داشت: خدمت‌گزاری خالصانه به مردم که ولی‌نعمتان ما هستند دارای ارزش و اجر بسیار بالایی است، مدیران در این زمینه بایستی کوشا باشند و در انجام کار مردم تعلل نکنند.

وی افزود: یک مدیر بایستی شجاع و نترس بوده و شاخصه‌هایی همچون برنامه‌ریزی، تعهد، تخصص، روابط عمومی بالا، ارزشی و مردمی بودن، تعهد، مدیریت جهادی، نظارت بر امور و… را سرلوحه کار خود قرار دهد.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اهمیت کارگشایی و خدمت به مردم، عنوان کرد: در سند آمایش کوهدشت، برای این شهرستان ظرفیت‌های اشتغال‌زایی همچون کشاورزی، دام‌پروری، باغداری، پتروشیمی و… دیده‌شده که بایستی در این راستا به‌طور جد پیگیر باشیم.

وی با اشاره به اینکه مدیر نباید دچار روزمرگی شود، تصریح کرد: تریبون نماز جمعه مکان مناسبی است که مدیران گزارش کار خود را به مردم ارائه کنند.

طهماسبی اخلاق محوری و قصد قربت در خدمت به مردم را مهم برشمرد و گفت: خدمات دولت نباید نادیده گرفته شود، در شهرستان همه سعی کنیم بیش‌ازپیش تلاش کرده و برنامه داشته باشیم، در زمینه جاده بنا است تحولی در کوهدشت صورت بگیرد، اگر خدمات دولت را نادیده بگیریم دشمن‌شاد شده و جفای به ملت است.

انتهای پیام/