شریفی مقدم، شهردار خرم‌آباد با اشاره به اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری در خرم‌آباد گفت: املاکی که به شهرداری واگذار شده را به فروش می‌رسانیم تا به انجام پروژه بازآفرینی شهری بپردازیم.

محمد شریفی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با بیان اینکه اقداماتی برای آزادسازی املاکی که از ماسور تا شقایق در باند تندرو واقع شده‌اند انجام می شود اظهار داشت: در بحث پادگان ۰۷، در کمیسیون ماده ۵ مصوب شد اماکن تاریخی و با قدمت سر جای خود بمانند و هیچ تغییراتی انجام نشود.

وی افزود: این پادگان با توجه به اینکه مساحت زیادی دارد و بخشی از آن خالی است، طراحی اولیه برای تبدیل بخشی از آن به مکان تجاری و مسکونی انجام گرفته که تمام کاربری‌های مذهبی، فرهنگی و بهداشتی در لحاظ شده است.

شهردار خرم‌آباد تصریح کرد: قصد داریم املاکی که به شهرداری واگذار شده را بفروشیم تا به تعریض خیابان انقلاب و حد فاصل پادگان ۰۷ تا سه‌راه اسدآبادی بپردازیم.

وی در رابطه با بافت های فرسوده، بیان کرد: در بحث بازآفرینی شهری برای محله «دره اسدآبادی» پروژه‌هایی تعریف کرده‌ایم تا دسترسی به معابر آن باز شود، بعد از تملک تعدادی املاک در آنجا فضای سبز، جدول گذاری و برخی کارهای دیگر انجام می‌شود.

انتهای پیام/