خادمی، استاندار لرستان گفت: هزار میلیارد تومان پروژه در هفته دولت در استان لرستان کلنگ زنی و افتتاح می شود.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت: مقابله با معضلات ناشی از تهاجم فرهنگی که در خارج از مرزها برنامه‌ریزی می شود از نکات مد نظر در زمینه تعامل دستگاه های اجرایی و مجموعه های فرهنگی است.

وی در زمینه عملکرد دولت در استان افزود: در هفته دولت پروژه های عمرانی و اقتصادی با اعتباری نزدیک به هزار میلیارد تومان کلنگ زنی یا افتتاح خواهد شد.

استاندار لرستان عنوان کرد: پروژه های عمرانی حدود ۷۵۰ میلیارد تومان و پروژه های اقتصادی و سرمایه‌گذاری استان نیز ۲۵۰ میلیارد تومان هزینه را از اعتبار ذکر شده به خود اختصاص داده است.

وی خاطرنشان کرد: نسبت پروژه های افتتاحی در استان به طرح های کلنگ زنی بیشتر خواهد بود و در نظر داریم پروژه های نیمه تمام و اولویت دار را با پیگیری به اتمام برسانیم.

خدمی گفت: سعی داریم در طول هفته دولت با حضور مسئولان در صدا و سیما جزئیات این فعالیت ها به مردم اطلاع رسانی شود، بخشی از برنامه های دولت به دلیل محدودیت های ناشی از کرونا و قرار داشتن استان در شرایط هشدار، به شکل متفاوت از گذشته تشریح و تفسیر خواهد شد و نشست های خبری به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار نمی گردد.