خالقی، ‌‎مدیرکل‌ راه و شهرسازی لرستان گفت: همزمان با آغاز هفته دولت پروژه‌های عمرانی راه و شهرسازی استان با اعتباری بالغ بر ۴۸ میلیارد و 500 میلیون تومان افتتاح وکلنگ‌زنی می‌شود.

‌‎به گزارش سفیر افلاک، رضا خالقی صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند اظهار داشت در این هفته پروژه‌هایی با اعتبار بالغ بر ۴۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی و افتتاح می‌شود.

‌‎وی افزود: همچنین در این هفته پروژه‌های کفسازی و بهسازی خیابان فردوسی خرم‌آباد با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و کفسازی و بهسازی محور طالقانی و بازار کهنه الیگودرز با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال انجام می‌شود.

‌‎مدیرکل راه و شهرسازی لرستان بیان کرد: همچنین در این هفته ۱۰۴ واحد مسکن مهر در شهر خرم‌آباد با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیاردریال افتتاح می‌شود.

‌‎خالقی با بیان اینکه افتتاح کتابخانه دینارآباد بروجرد با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال وافتتاح تقاطع کزنار الیگودرز با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت است، گفت: همچنین در این هفته محور کوهدشت -دم زانوگه به طول پنج کیلومتر با مبلغ پیمان ۲۶۰ میلیارد ریال وکتابخانه ویسیان با مبلغ پیمان ۲۴ میلیارد ریال کلنگ‌زنی می‌شود.