فرمانده سپاه خرم آباد گفت: هفتم محرم رزمایش کمک های مومنانه با عنوان «مواسات حسینی» در خرم آباد جرا می شود.

سرهنگ ماشاالله بازگیر در گفت و گو با خبرافلاک با اشاره برگزاری رزمایش مواسات حسینی در دهه اول محرم اظهار داشت: این مرحله از سلسله رزمایش های کمک مومنانه هفتم ماه محرم با توزیع دو هزار بسته کمک معیشتی  بین متضررین از کرونا اجرا می شود.

وی افزود: آماده سازی و بسته بندی اقلام خوراکی در مکان حسینیه عاشقان ثارالله مزین به نام اباعبدالله الحسین(ع) و با مشارکت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه خرم آباد انجام می شود.

فرمانده سپاه خرم آباد عنوان کرد: با همکاری اتاق بازرگانی لرستان تعداد ۹۰۰ کارت هدیه ۲۶۰ هزار تومانی به کارگران شناسایی شده در شرکت ها و کارخانه ها که اوضاع معیشتی آن ها نامناسب بوده، اهدا می شود.

وی با اشاره به سنت زیبای کمک مومنانه در بین مردم و در ایام سخت بیماری کرونا خاطرنشان کرد: این نوع از همدلی و مواسات در کتاب ایثارگری های ملت ایران ثبت و ضبط خواهد شد و به عنوان یک فرهنگ ناب و پسندیده برای آیندگان الگو می شود.

سرهنگ بازگیر با اشاره به اوضاع نامناسب بسیاری از کشورها در مواجهه با این بیماری بیان کرد: از ابتدای شیوع این ویروس در کشور، به لطف خداوند و با همدلی و همراهی بین مردم، مسئولین و کادر درمان جلوه هایی از فداکاری و نوع دوستی ایرانیان به جهانیان نشان داده شد.

انتهای پیام/