حجت الاسلام طهماسبی، امام‌جمعه کوهدشت گفت: برخی مطالبات مردم در سیل سال گذشته همچنان پرداخت نشده است که بایستی در این راستا تسریع شود.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در جلسه شورای اداری که به ریاست استاندار لرستان در سالن اجتماعات فرمانداری کوهدشت برگزار شد، اظهار داشت: یک مدیر توانمند و متعهد دارای برنامه‌ای قوی و منسجم است، مسئله توسعه شهرستان کوهدشت بسیار مهم است، مدیران بایستی در این راستا برنامه ای جامع و مناسب ارائه دهند.

وی ضمن تقدیر از تلاش هایی که در زمینه توسعه شهرستان صورت گرفته است، افزود: در بخش گاز کارهای مناسبی صورت گرفته است، در راستای آب شرب شهری دچار مشکل اساسی هستیم و در برخی جاده های شهری و روستایی نیز علاوه بر مشکل دسترسی مناسب، نقاط کوری وجود دارد که به لحاظ مخابراتی بایستی رفع و تقویت شود.

امام جمعه کوهدشت با اشاره به محدود بودن بودجه های دولتی، عنوان کرد: مسئولان استانی به جهت تقویت اشتغال و رفع بیکاری درصصد این باشند که زمینه را برای جذب سرمایه‌گذار فراهم کنند، میراث فرهنگی نیز تنگه شیرز را ساماندهی کند چراکه حتی امکانات اولیه ای هم در این محل نداریم.

وی با اشاره به ضرورت آسان گرفتن در زمینه تسهیلات ازدواج جوانان، تصریح کرد: کوهدشت دارای ظرفیت های بسیاری در حوزه کشاورزی و دامپروری است که بایستی مدیریتی جدی در این راستا شده و همچنین در زمینه تجهیز بیمارستان اول و تکمیل بیمارستان دوم شهرستان اهتمام ویژه ای ورزیده شود.

طهماسبی گفت: نباید از امورات فرهنگی غافل شویم در این زمینه بایستی برنامه های مدونی ارائه داده و اعتباراتی مناسبی نیز به این بحث تزریق شود‌.

امام جمعه کوهدشت نظارت بر صحت اجرای کارها را مهم برشمرد و افزود: تقریر مصوبات بسیار آسان است ولی اجرایی کردن آن خیلی سخت است، امیدواریم در این راستا تلاش هایی صورت گیرد که در عمل شاهد نتیجه مطلوب آن باشیم.

انتهای پیام/