خدابخشی، نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور میدانی رئیس مجلس در جنوب کشور قابل تقدیر بوده چرا که مدیریت جهادی لازمه حل مشکلات است.

محمد خدابخشی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: برای حل مشکلات کشور نیاز به روحیه جهادی است و مدیران باید روحیه جهادی داشته باشند و شبانه روز تلاش کنند.

وی افزود: روحیه جهادی باید با نگاه برنامه ای همراه باشد تا مشکلات برطرف شود و برنامه ریزی لازم و مدیریت زمان سبب می شود تا گام هایی در راستای حل مشکلات برداشته شود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر قالیباف به جنوب کشور تصریح کرد: حضور میدانی قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی به جنوب کشور، قابل تقدیر است چرا که حضور میدانی به منظور شناخت بیشتر از مشکلات است.

خدابخشی عنوان کرد: برای حل این مشکلات باید برنامه ریزی شود که نیاز است هماهنگی بین دستگاه ها وجود داشته باشد؛ اگر در انجام کارها مدیریت زمان نباشد و مقررات دست و پاگیر وجود داشته باشد، سبب می شود کارها به موقع انجام نشود و مشکلاتی ایجاد شود.

وی بیان کرد: به عنوان مثال مجتمع گردشگری حوضیان الیگودرز، طرحی است که محرک توسعه بوده و با توجه به کلنگ زنی این طرح و اخذ مجوزهای لازم، اما برای اجرای روند کار، زمان مدیریت نمی شود و هر بار برای اجرای بخشی از کار ایراداتی مطرح می شود در حالی که همه مشکلات را می توان جمع بندی کرد و ارائه داد تا برطرف شود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم مدیریت زمان یعنی فرصت سوزی و ضروری است تا مسئولین اجرایی برای پیگیری این مشکلات اقدام کنند.

انتهای پیام/