خادمی، استاندار لرستان گفت: پروژه چهار خطه کوهدشت به خرم‌آباد، خردادماه 1400 تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سفیر افلاک، سید موسی خادمی عصر امروز در جمع خبرنگاران کوهدشت، اظهار داشت: در جلسه شورای برنامه‌ریزی لرستان که در شهرستان کوهدشت برگزار شد، مصوبات خیلی خوبی در حوزه‌های مختلف راه روستایی، آب شهری و روستایی، بهداشت و درمان، گردشگری و راه‌وشهرسازی مطرح شد.

وی افزود: تعدادی از پروژه‌های نیمه‌تمام کوهدشت در بازده زمانی معین به بهره‌برداری خواهد رسید و یکی از مهم‌ترین این پروژه‌ها چهارخطه‌کردن جاده کوهدشت به خرم‌آباد بوده که مقدار کمی از جاده باقی‌مانده است.

استاندار لرستان عنوان کرد: مقداری از چهار خطه کوهدشت به خرم‌آباد تا آبان امسال زیر بار ترافیک می‌رود، بخش دیگری از این جاده تا پایان امسال و کل این پروژه تا خرداد ۱۴۰۰ تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: بیمارستان دوم کوهدشت یکی از پروژه‌های مهم به شمار می‌رود که فاز اول آن تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد و قرارداد فاز بعدی نیز بسته خواهد شد.

 خادمی با اشاره به اینکه پیگیر اجرایی شدن مصوبات هستیم، گفت: امسال حدود هشت هزار مترمربع مخزن ذخیره آب شرب در شهر و روستاهای کوهدشت احداث می‌شود و با بهره‌برداری از چندین ایستگاه پمپاژ حدود هزار هکتار زمین در این شهرستان آبی خواهد شد.

انتهای پیام/