با اعلام یک روزنامه پرتغالی، علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با باشگاه ماریتیمو به توافق دو ساله دست یافته و منتظر دریافت روادید برای سفر به پرتغال است.

به گزارش سفیرافلاک، روزنامه معتبر «رکورد» پرتغال خبر داد علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با باشگاه ماریتیمو به توافق دست یافته است.

در خبر این روزنامه آمده است که توافق علیپور با ماریتیمو دو ساله بوده  و این مهاجم ایرانی به دنبال دریافت روادید برای سفر به کشور پرتغال است. 

«هرنانی»  استعدادیاب و مربی فوتبال پرتغالی هم در توییتر خود از پیشنهاد باشگاه ماریتیمو پرتغال به علی علیپور مهاجم پرسپولیس خبر داد و اعلام کرد این بازیکن در ماریتیمو خواهد درخشید.

ماریتیمو در حال حاضر امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی را در اختیار دارد.

درخشش مهدی طارمی مهاجم ایرانی در فصل اول حضورش در فوتبال پرتغال و انتقال پر سر و صدایش به تیم پورتو توجه تیم های پرتغالی را به بازیکنان ایرانی بیشتر جلب کرده است.

علی علیپور امروز با مدیران باشگاه پرسپولیس جلسه داشت و در حالی که به نظر می رسد قراردادش را تمدید نخواهد کرد، گفت: پیشنهاد خودم را دادم و باشگاه هم شرایطش را اعلام کرد. حالا قرار است در هیئت مدیره صحبت کنم و سپس در این زمینه تصمیم گیری شود.

علیپور همچنین خبر پیشنهاد ۱۰ میلیارد تومانی اش به پرسپولیس را رد کرد. 

  • منبع خبر : مهر