معتمدی، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان گفت: جشن شکوفه ها برای 34 هزار دانش آموز لرستانی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

رقیه معتمدی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: امسال ۳۴ هزار و ۸۰۰ دانش آموز استان لرستان وارد پایه اول ابتدایی شدند که تعداد دانش آموزان نسبت به سال گذشته ۹۰۰ نفر افزایش یافته است.

وی با اشاره به برگزاری جشن شکوفه ها افزود: با توجه به وضعیت شیوع کرونا، جشن شکوفه ها امسال در مناطق قرمز به صورت مجازی و در مناطق سفید و زرد با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی به صورت حضوری در حال برگزاری است.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: جشن شکوفه ها در مناطق قرمز به صورت غیر حضوری و در شبکه شاد انجام می شود.

معتمدی از به روز شدن شاد خبر داد و گفت: شبکه شاد برای آموزش های غیر حضوری به روز شده و از امروز آموزش در این شبکه آغاز می شود.

وی بیان کرد: همه دانش آموزان ابتدایی در استان دسترسی به شبکه شاد دارند و تنها دانش آموزان مناطق روستایی و عشایری که در وضعیت سفید هستند و جمعیت دانش آموزان زیر ۵۰ نفر بوده و دسترسی به شاد ندارند در مدرسه حاضر می شوند.

انتهای پیام/