کوشکی، رئیس شورای شهر خرم آباد بابیان اینکه انتظار ایجاد تحول از شهردار خرم آباد داشتیم ولی عملکرد شهردار ضعیف است گفت: روز گذشته جلسه تعیین تکلیف شهرداری به دلیل عدم حضور 4 عضو شورا بی نتیجه ماند.

رستم کوشکی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: از چند ماه پیش تعدادی از اعضای شورای شهر به این نتیجه رسیدند که عملکرد شهردار رضایت بخش نیست و انتظارها بیشتر است به طوری که برخی از کارگران چند ماه حقوق معوقه دارند، کارهای عمرانی تعطیل شده بود و کار خدمات شهر که ابتدایی ترین انتظار شهروندان بود، با کیفیت انجام نمی شد و علاوه بر این موارد فضای سبز نیز با مشکلاتی همراه شده بود و رو به خشکی می رفت.

وی افزود: در همین راستا چند بار به شهردار تذکر دادیم ولی آنچه که انتظار داشتیم عمل نمی شد و برخی از اعضا نگران شدند که علیرغم چند بار تذکر، تحولی ایجاد شود حتی یکی از اعضای شورای شهر فرصت یکماه به شهردار داد ولی بازهم اتفاقی رخ نداد.

رئیس شورای شهر خرم آباد تصریح کرد: پنج نفر از اعضای شورا شهر با استعفای شهردار موافقت کردند ولی متاسفانه در جلسات اخیر، چهار نفر از اعضا در جلسات اخیر حاضر نمی شوند و روز گذشته نیز در جلسه شورا حاضر نشدند.

کوشکی عنوان کرد: انتظار داریم که شهردار با عملکرد خود تحول خوبی ایجاد کند که ضروری است در این جلسات اعضای شورای شهر همه حاضر باشند تا در صورتی که شهردار را توانمند می دانند ما را متقاعد کنند و در غیر این صورت تکلیف مشخص شود.

وی با اشاره حضور معوقه برخی از کارگران شهرداری گفت: برخی از کارگران بین چهار تا شش ماه حقوق معوقه دارند البته در برخی از قسمت ها معوقات بیشتر است که می طلبد اعضای شورا با همفکری برای رفع مشکلات اقدام کنند.

رئیس شورای شهر خرم آباد افزود: اگر شهردار قوی است و می تواند فعالیت داشته باشد، اعلام شود واگر نمی تواند نیز اعلام کند تا تکلیف شهر مشخص شود.

لازم به ذکر است که روز گذشته جلسه شورای شهر به دلیل عدم حضور چهار عضو شورای شهر بی نتیجه ماند و عصر امروز مجدد این جلسه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/