حجت الاسلام طهماسبی، امام‌‌جمعه کوهدشت گفت: زیرساخت و ابزارهای متناسب با آموزش مجازی دانش‌آموزان فراهم شود.

به گزارش سفیر‌افلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه کوهدشت ضمن تسلیت ایام حزن اهل بیت(ع)، اظهار داشت: اختلافات در جامعه از تحریکات شیطانی سرچشمه می گیرد، بایستی به خاطر رضای الهی پیوند برادری و مودت را برقرار کرد و کینه ها را در دل‌ بیرون برد.

وی با اشاره به جمله ” کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا”، افزود: در هر زمینی که زندگی می کنیم همان زمین هم کربلا است و  تکلیف ما در مقابل شهدای کربلا بسیار سنگین بوده، بایستی نگاهی تطبیقی به تاریخ اسلام و دوران ائمه اطهار(ع) داشته باشیم و مسیر کمال را به نحو احسن طی کنیم.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به ضرورت شناخت  نقشه دشمنان، اظهار داشت: آمریکا از یک طرف پرچم صلح و مذاکره را بلند می کند و از طرفی حاج قاسم سلیمانی که سردار صلح بوده و فتنه جنگ را در خاورمیانه خاموش نموده و مرزهای ایران و سوریه را نجات داده است را ناجوانردانه و معاویه‌وار به شهادت می رساند.

وی با اشاره به اینکه انتقام خون شهدای عزیزمان را از آمریکای جنایتکار می گیریم، تصریح کرد : دشمن در تلاش است که محاسبات و تصمیمات مسئولان را تغییر دهد، نباید در این میدان غفلت کرد بایستی  باهوشیاری کامل،  برعکس دشمن عمل کنیم.

طهماسبی ضمن تقدیر از عملکرد رئیس قوه قضائیه در برخورد با مفسدین اقتصادی، گفت: آیت الله رئیسی درخواستی از رهبر معظم انقلاب در زمینه تمدید دادگاه های انقلابی برای مفسدین اقتصادی و دادگاه های کیفری را داشتند که با موافقت ایشان روبرو شد، سزاوار این ملت انقلابی، پای‌کار، هوشیار و زحمت کش نیست که برخی از قدرت و نفوذشان در هر پستی که هستند سواستفاده کنند در این راستا  خواستاریم که با احکام کیفری قوی این دانه درشت ها  را با عدالت،دقت و سرعت به اعمال ننگینشان رسیدگی شود تا دستشان از بیت المال کوتاه گردد.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره اینکه فاصله طبقاتی کمر جامعه را می شکند، بیان داشت: مسئولان رده بالا بایستی به میان مردم رفته و درد دلشان را گوش دهند، بیت المال مردم باید تعیین تکلیف شود و مانع از خارج شدند ریل قطار انقلاب از مسیر اصلی اش شد.

وی با اشاره به مجازی شدن آموزش در برخی مراکز علمی و تربیتی، عنوان کرد: مسئولان بایستی زیرساخت و ابزارهای متناسب با آموزش مجازی دانش‌آموزان را فراهم کنند، فضای مجازی یک فرصت و یک تهدید است، نمی شود بچه را در این فضا بدون کنترل رها کرد،بایستی در این راستا نیز اهتمام ویژه ای نسبت به راه اندازی شبکه ملی اطلاعات شود.

 طهماسبی با اشاره به تشکیل جبهه مقاومت، اظهار کرد: مسئله جنگ جمعیتی بسیار خطرناک است چرا که در تلاش هستند جمعیت کشور را کم کنند،در بحث انتخابات آمریکا هر کدام از کاندیداهای دو حزب که برنده کارزار باشند برای ایران فرقی ندارد چرا که سگ زرد برادر شغال است و هردو حزب دارای سیستم فاسد و جنایتکاری است.

امام جمعه کوهدشت ضمن محکومیت اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص)، گفت: جبهه مقاومت بسیار درخشش خوبی از خود نشان داده است، دنیای غرب با مشکلات زیادی مواجه هستند و می خواهند با این اقدامات وقیحانه هم آن را بپوشانند و هم از اسلام انتقام بگیرند.

وی با اشاره به اینکه جریان عاشورا با تلاش امام سجاد(ع) هم چنان می درخشد، بیان داشت: مسئولان شهرستان حضوری کمرنگ بین مردم دارند و این نشانه خوبی نیست،برخی از کارها به سوءمدیریت مسئولان مربوط می شود وبه تحریم ها ربطی ندارد.

ماهیت، ساختار و حاکمیت آمریکا استکبارستیزی، پول پرستی و تبعیض نژاد است

حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه چگنی ظهرامروز در بین نمازگزاران شهرستان چگنی با اشاره به اهانت نشریه «شارلی عبد» به ساحت مقدس پیغمبر اکرم(ص) و قرآن اظهار داشت: دشمنان هر از چندگاهی که توان مقابله با منطق اسلام را ندارند دست به چنین خیانتی می زنند، اما نمی دانند این اقدامشان بیشتر باعث معرفی «اسلام ناب» می شود.

وی افزود: همه کشورهای اسلامی باید با مقاومت جلو برویم جبهه مقاومت روز به روز قدرتمندتر می شود، سید حسن نصرالله به عنوان نگینی در منطقه است که باعث یاس دشمن می شود و همچنین تلاش های سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی نیز به ثمر نشسته است و هم اکنون سپاه بدون مرز توسط سردار قآانی در جبهه مقاومت سایه به سایه دشمن حرکت می کند که ان شاالله نابودی دشمن را می بینیم.

امام جمعه شهرستان چگنی عنوان کرد: به گفته رئیس جمهور فعلی آمریکا، انتخابات آینده آمریکا فاسدترین انتخابات در طول تاریخ آمریکا است چرا که از همین الان دموکرات ها تقلب را کنار زده اند و مدعی تقلب هستند.


وی با بیان اینکه زمستان داغ در انتظار آمریکاست و اگر ترامپ رای بیاورد به دنبال آشوب است تصریح کرد: آمریکا رو به افول است، طبق گفته صاحب نظران، آمریکا در انتخابات آینده به دنبال آشوب یا تجزیه است.


سوری خاطرنشان کرد: ماهیت، ساختار و حاکمیت آمریکا استکبارستیزی، پول پرستی و تبعیض نژاد است، یعنی حاکمیتی که بر اساس آموزه های صهیونیستی پایدار است.


وی با اشاره به سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس در شهرستان چگنی گفت: سال تحصیلی جدید هوشیاری مردم و مسئولان را می طلبد، مقام معظم رهبری در دیدار تصویری که از طریق اینترنتی با مسئولان آموزش و پرورش داشتند فرمودند باید عدالت آموزشی رعایت شود چون همه تمکن مالی ندارند، همچنین باید مراقب فضای آموزشی باشیم و در شهرستان چگنی با بازگشایی مدارس نظارت بر پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود تا دانش آموزان بتوانند در فضای دور از استرس ادامه تحصیل دهند.

انتهای پیام/