درویشی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کوهدشت از وقوع آتش‌سوزی و مهار آن در منطقه «شرشره» کوهدشت خبر داد و گفت: جسد یک مرد کرمانشاهی در منطقه آتش‌سوزی پیدا شده و علت فوت وی معلوم نیست.

مراد درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک، اظهار داشت: طی اطلاعی که ساعت ۱۷ عصر روز گذشته از وقوع آتش‌سوزی در مراتع و جنگل‌های منطقه شرشره بخش درب گنبد دریافت شد، نیروهای منابع طبیعی، مردمی، بسیجی و … به محل موردنظر اعزام شدند.

وی افزود: این آتش‌سوزی پس از چهار ساعت تلاش بی‌وقفه در شب گذشته مهار و عملیات پایش منطقه به جهت پاک‌سازی و جلوگیری از شعله ور شدن مجدد حریق صورت گرفت.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کوهدشت با اشاره به اینکه وسعت آتش‌سوزی شش هکتار بوده است، عنوان کرد: شب گذشته در حین عملیات پایش به ما اطلاع دادند مردی که اهل کرمانشاه بوده، در منطقه آتش‌سوزی مفقودشده است که بلافاصله عملیات جست‌وجو را انجام دادیم ولی به نتیجه نرسیدیم.

وی تصریح کرد: صبح امروز پیکر بی‌جان این فرد پیدا شد ولی علت فوت وی هنوز مشخص نبوده و معلوم نیست که براثر این آتش‌سوزی بوده است، فعلاً منتظر پاسخ پزشکی قانونی هستیم.

انتهای پیام/