ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان نیمه کاره نیایش خرم آباد فعال می شود که برای تکمیل آن تهاتر اموال دانشگاه در نظر گرفته شده است.

به گزارش سفیر افلاک مهرداد ویسکرمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیمارستان نیمه کاره ۵۱۵ تختوابی نیایش خرم آباد به دلیل نوسانات قیمت و سایرمشکلات عملیات اجرایی آن، متوقف شده است.

وی افزود: برای فعال شدن این پروژه و تکمیل برای در اختیار گرفتن شهروندان، از پروژه نیمه کاره بازدیدی صورت گرفت و پیگیری های لازم برای حل مشکل انجام شد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با پیگیری های لازم قرار شد دوباره این پروژه فعال شود و قراگاه خاتم در هفته جاری اقدامات لازم را برای فعال سازی پروژه انجام دهد، همچنین دانشگاه علوم پزشکی هم قرار شد صورت وضعیت و تعدیل پروژه را انجام دهد و لیست املاکی را که حدود ۱۵۰ میلیارد تومان است و برای تهاتر در نظر گرفته شده را آماده نماید و به قرارگاه خاتم معرفی کند.

وی عنوان کرد: دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت نیز دستور دادند ضریب قرارداد از ۱٫۲ به ۱٫۳ ارتقا یابد و آیتم های ضررده اصلاح شود تا هر چه سریعتر این پروژه تکمیل و به بهره برداری برسد.

ویسکرمی بیان کرد: علاوه بر این، از وزارت بهداشت یک لیستی از تجهیزات بیمارستانی برای استان در نظر گرفته شده است تا در اختیار مراکز درمانی و بیمارستان ها قرار گیرد.

وی با اشاره به طلب قرارگاه خاتم در پروژه زیر گذر گلدشت اظهار داشت: قرارگاه خاتم مبلغ زیادی به واسطه زیر گذر گلدشت طلب دارد اما قول دادند که اگر ۵۰ میلیارد از پول برگردد، ۲۰ میلیارد از این مبلغ صرف بیمارستان می شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه های نیمه کاره با جدیت پیگیری می شوند و تلاش داریم تا با اولویت بندی پروژه ها تکمیل و با بهره برداری از آنها مشکلات برطرف گردد.

انتهای پیام/