فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به برگزاری بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: با شعارهای اقتدار ، ولایت مداری، همبستگی ملی و معنویت، خانواده و سلامت ویژه برنامه های رژه موتوری، ضدعفونی مدارس و محلات اجرا می شود.

سرهنگ ماشاالله بازگیر در گفت و گو با خبرافلاک  در رابطه با برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در خرم آباد اظهار داشت: در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با عنوان اقتدار، ولایت مداری و همبستگی ملی برنامه هایی همچون رژه موتوری، خاطره گویی دفاع مقدس، ضدعفونی معابر روستای سراب یاس، دیدار با خانواده شهدا و کتابخوانی زندگی نامه شهدا در سطح محلات اجرا می شود.

وی جوانان، سربازان و دانش پژوهی را عنوان روز دوم دانست هفته دفاع مقدس دانست و افزود: تجلیل از سربازان نمونه، برگزاری یادواره شهدا، ایجاد کارگاه با هدف حمایت از تولید کنندگان داخلی برنامه های روز دوم است.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد بیان کرد: برگزاری نشست های مجازی دشمن شناسی و بصیرت افزایی، رزمایش مجازی پدافند غیرعامل و افتتاح طرح های بسیج سازندگی در روز سوم با شعار تولید ملی، آمادگی دفاعی و خود باوری اجرا می شود.

وی عطرافشانی گلزار شهدا،غبارروبی مزار شهدای گمنام در لشگر ۸۴، دیدار و تجلیل از مدافعان سلامت را از برنامه های  روز چهارم مزین به نام شهیدان، ایثارگران و فخر آفرینان برشمرد.

سرهنگ بازگیر خاطرنشان کرد: روز پنجم هفته دفاع مقدس ضدعفونی مدارس و محلات، نشست های سبک زندگی و راهپیمایی خانوادگی با شعار معنویت، خانواده و سلامت اجرا می شود.

وی رزمندگان، پیشکسوتان، زنان اسوه صبر و استقامت، دشمن شناسی و استکبار ستیزی، فرماندهان، عزت مداران و حماسه آفرینان را عناوین روزهای ششم تا هشتم برشمرد و یادآور شد: مراسم تجلیل از زنان پیشکسوت دفاع مقدس، روایت گری،همایش بسیجیان، بزرگداشت فرماندهان شهید در گلزار شهدا، میز خدمت و رزمایش کمک مومنانه  در خرم آباد برگزار می شود.

انتهای پیام/