حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه کوهدشت گفت: ملت ایران با رشادت، استقامت و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، در برابر جنایات آمریکا به پیروزی های بزرگی رسیده است.

به گزارش سفیر افلاک، صبح امروز در دومین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور امام جمعه کوهدشت، فرماندار، فرمانده سپاه، سرپرست اداره آموزش و پرورش کوهدشت و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی در مدرسه پسرانه شاهد، به نمایندگی از سایر مدارس، زنگ «مهر و مقاومت» نواخته شد.

حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: با رهبری حضرت امام خمینی(ره) ملت ایران از زیر چکمه جنایتکاران آزاد شد و با تکیه بر قدرت الهی، روحیه استقامت و ایستادگی رزمندگان و همچنین با دستان خالی، دشمنان را در دوران جنگ تحمیلی شکست دادند.

وی با اشاره به جایگاه رفیع شهید و شهادت در جامعه، افزود: دشمنان در صدد ضربه زدن به مسیرهای رشد کشور هستند تا اینکه از علم و پیشرفت عقب بمانیم، درحالی که شهدا با خون خود مشق عزت را تقریر نموده و کشور را به قله های رفیع رساندند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به جنایت آمریکا در قتل عام انسان‌های بی گناه در جهان، عنوان کرد: ملت ایران با رشادت، استقامت و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، در برابر این جنایتکاران به پیروزی های بزرگی رسیده اند، به طوری که هم چنان با سرعت در حال پیشروی هستیم.

گفتنی است در حاشیه این مراسم از بهرام محمدی فرهنگی بازنشسته که از رزمندگان دوران دفاع مقدس بود، تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/