برامکی، فرمانده سپاه ناحیه الیگودرز گفت: سپاه پاسداران در کنار ماموریت اصلی خود که پاسداری از انقلاب اسلامی است در عرصه های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی گام های بزرگی برداشته است.


به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ محمد برامکی در نشست با اعضای شورای شهر الیگودرز اظهار داشت: سپاه پاسداران در راستای حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری عمل می کند و به برکت رهبری های پیامبرگونه معظم له و به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس امروز کشور در سایه امنیت و آرامش مسیر پیشرفت و شکوفایی را طی می کند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در کنار ماموریت اصلی خود که پاسداری از انقلاب اسلامی است در عرصه های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی گام های بزرگی برداشته است افزود: الیگودرز از ظرفیت مناسبی در عرصه اقتصاد مقاومتی برخوردار است که باید شرایط لازم برای بهبود اشتغال زایی در این منطقه را ایجاد شود.

اداوی رئیس شورای شهر الیگودرز در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و قدر دانی از زحمات پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حضور ما امروز در این مکان، برای بیعت دوباره با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهداست.

انتهای پیام/