نمایشگاه عکس‌های ماندگار و تأثیرگذار دفاع مقدس به همت بسیج هنرمندان در شهرستان کوهدشت گشایش یافت.

به گزارش سفیر افلاک، آئین افتتاح عکس‌های ماندگار و تأثیرگذار دفاع مقدس شامگاه سه شنبه با حضور فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی در نگارخانه امید کوهدشت به همت بسیج هنرمندان و با همکاری بسیج سازندگی، بسیج دانشجویی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدکرم ساعد پور در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک، اظهار داشت: دوران دفاع مقدس تجلی عرفان حماسی امام خمینی (ره) بود و عرفان حماسی امام (ره) نیز برگرفته از عرفان حماسی حضرت اباعبدالله (ع) در عاشورا بود.

وی افزود: فرهنگ دفاع مقدس تداوم‌دهنده و متأثر از مکتب عاشورا و نهضت حسینی بوده است و رزمندگان اسلام با تأسی از سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) جان خود را درراه دفاع از میهن اسلامی فدا کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه کوهدشت با اشاره به اینکه فتح الفتوح ما، عاشورایی شدن رزمندگان در دفاع مقدس بود، عنوان کرد: دشمن می‌خواست به فرموده مقام معظم رهبری چراغ انقلاب را خاموش کند ولی جنگ تحمیلی خود باعث شعله‌ورتر شدن انقلاب شد، نمونه‌اش جبهه مقاومت بوده که در پهنای جغرافیای جهان آوردگاه آن است.

گفتنی است در حاشیه این مراسم برخی از محصولات صنایع‌دستی و تبدیلی بسیج سازندگی و بسیج دانشجویی کوهدشت رونمایی شد، نمایشگاه عکس نیز تا پایان هفته دفاع مقدس پذیرای بازدید عموم علاقه‌مندان می باشد.

انتهای پیام/