ملک آراء، مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: بیمارستان ثابت یک روزه به مناسبت هفته دفاع مقدس در چم پل منطقه شاهیوند برپا شد.

سرهنگ عبدالوحید ملک آراء در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: امسال دومین بیمارستان ثابت یک روزه در استان برپا می شود، اولین بیمارستان ثابت یک روزه در ناصر الدین شهرستان دورود برپا شد و امروز همزمان با هفته دفاع مقدس دومین بیمارستان در چم پل منطقه شاهیوند شهرستان چگنی برپا شده است.

وی افزود: این بیمارستان شامل تخصص های کودکان، زنان، مغز و اعصاب، رادیولوژی، سنوگرافی، قلب، آزمایشگاه، پزشک عمومی و دندانپزشک است که خدمات درمانی مورد نیاز را به مردم این منطقه ارائه می دهند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی عنوان کرد: پزشکان در قالب ۹ تخصص امروز در این بیمارستان حاضر شدند و پیش بینی می شود حدود سه هزار خدمات درمانی را ارائه دهند.

وی تصریح کرد: علاوه بر ارائه خدمات درمانی، داروهای مورد نیاز به بیماران نیز داده می شود و هدف از این برنامه خدمات دهی به مناطق محروم استان است.

ملگ آرا خاطرنشان کرد: بسیج جامعه پزشکی در طول سال تلاش دارد تا با اعزام تیم های درمانی به مناطق محروم استان بتواند خدمات بهداشتی درمانی را ارائه دهد که به مناسبت هفته دفاع مقدس حدود ۲۰ تیم طرح شهید رهنمون در استان هم اکنون به مناطق محروم اعزام شده اند.

انتهای پیام/