گلزار شهدای استان لرستان در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس غبارروبی و عطرافشانی شد.

به گزارش سفیر افلاک، به مناسبت هفته دفاع مقدس گلزار شهدای استان لرستان غبارروی و عطر افشانی شد.

گلزار شهدای کوهدشت صبح امروز با حضور امام‌جمعه کوهدشت، معاون فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی،بسیجیان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی غبارروبی شد.

در این مراسم مسئولان با نثار گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند و با قرائت فاتحه یاد شهدای ۸ سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

حجت‌الاسلام طهماسبی در این مراسم اظهار داشت: چهلمین سالگرد حماسه‌سازان، رزمندگان و دلاوران را گرامی می‌داریم و در مزار شهیدان باروح مقدس و مطهرشان پیمان می‌بندیم که انشاء الله راه پرافتخار و وصایای ارزشمند آن‌ها را پیاده نمائی‌ام.

وی با اشاره به اینکه ما وارث عاشورا بوده و افتخار داریم که نام شهدا بر تارک تاریخ می‌درخشد، افزود: رزمندگان اسلام در ایام دفاع مقدس باروحیه‌ای الهی، بنیه‌ دفاعی خود و استحکام انقلاب اسلامی را تثبیت کردند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اهمیت انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل نو، عنوان کرد: همه ما بایستی در خدمت دین، قرآن، ارزش‌های الهی و خط نورانی ولایت باشیم و مسیر نورانی شهدا را ادامه دهیم.

گفتنی است پس از پایان این مراسم، مسئولان کوهدشت با خانواده شهید والامقام «حمیدرضا ابراهیمی» فرمانده گردان عاشورا تیپ ۵۷ ابوالفضل (ع) لرستان در ایام دفاع مقدس، دیدار کردند.

غبار روبی گلزار شهدای خرم آباد

در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس با عنوان شهیدان، ایثارگران و فخر آفرینان؛ قبور مطهر شهیدان در گلزار شهدای خرم آباد غبار روبی و عطرافشانی شد.

شرکت کنندگان ضمن قرائت فاتحه ، نثار گل و غبارروبی با آرمان های امام خمینی (ره) و شهیدان مکتب امام حسین علیه السلام تجدید بیعت کردند.

عطرافشانی قبور شهدای دلفان

انتهای پیام/