آشتاب، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون 139 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات کرونا در استان پرداخت شده و ضروری است تا دستگاه ها و بانکها روند بررسی و پرداخت تسهیلات را تسریع و تسهیل نمایند.

علی آشتاب در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: مهلت پرداخت تسهیلات کرونا تمدید شده که این مهلت تسهیلات به واحدهای آسیب دیده ناشی از کرونا توسط بانکها و دستگاه های اجرایی تا پایان مهر تمدید شده است.

وی افزود: ضروری است تا در این مدت بانکها و دستگاه های اجرایی شرایط  لازم از جمله بررسی پرونده های متقاضی را برای پرداخت تسهیل و تسریع نمایند و متقاضیان هم در این مدت هر چه سریعتر به بانکها مراجعه کنند.

آشتاب تصریح کرد: برای استفاده بهینه لازم است که از این مدت زمان به خوبی استفاده شود و متقاضیان، بانکها و دستگاه ها همکاری لازم را داشته باشند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به پرداخت تسهیلات کرونا در استان گفت: تاکنون ۱۶ هزار و ۲۷۳ فقره پرونده با اشتغا ل ۱۸ هزار و ۴۲۹ نفر و مبلغ ۱۳۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون پرداخت شده است.

وی بیان کرد: در مجموع ۲۷ هزار و ۹۵۸ پرونده با ۳۴ هزار ۷۸۱ اشتغال با ۲۷۷ میلیارد تومان طرح در بانکها تشکیل شده که تاکنون از این مبلغ حدود ۱۴۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

آشتاب عنوان کرد: از مجموع ۲۷ هزار و ۹۵۸ فقره پرونده تاکنون ۱۶ هزار و ۲۷۳ پرونده بررسی و تسهیلات پرداخت شده و بیش از ۱۱ هزار پرونده هم برای بررسی وجود دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: بازپرداخت تسهیلات کرونا از اول آبان شروع می شود.

انتهای پیام/