قاسمی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه چگنی گفت: رمز اصلی پیروزی در دفاع مقدس ولایت مداری و بصیرت رزمندگان بوده است.

حجت الاسلام ایوب قاسمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت:‌ حرکت انقلابی مردم، ولایت مداری، امامت و رهبری امام راحل در صحنه جنگ عامل پیروزی در طول هشت سال جنگ تحمیلی بود‌.

وی افزود: دفاع مقدس نه تنها دستاوردی برای رژیم بعثی و حامیان او نداشت بلکه از این مرز و بوم کشوری مقتدر ساخت که به عنوان کانون صدور انقلاب و بیداری اسلامی در جهان مطرح شده است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه چگنی عنوان کرد: در طول هشت سال جنگ تحمیلی انسان های بزرگی وارد عرصه جبهه و شهادت شدند که تکلیف سنجی برایشان مهم نبود بلکه در دفاع مقدس خود را ملزم به انجام تکلیف داشته که با اخلاص یک جنگ حماسی و بی نظیر خلق کردند.

وی تصریح کرد: رزمندگان دفاع مقدس که ایثارگرانه در آن دوران با انگیزه، علاقه، آگاهی و با بصیرت در میدان دفاع از انقلاب و کشور حاضر شدند و پیروزی‌های زیادی را در آن جنگ ناجوانمردانه کسب کردند، مایه افتخار برای همه مردم و نیرو‌های مسلح هستند.

حجت الاسلام قاسمی گفت: درطول جنگ هشت سال دفاع مقدس رزمندگان در کنار یکدیگر اخلاق محوری، ایثار و فدارکاری را سر لوحه خود قرار دادند به طوری که فرمانده، نیرو، سرباز و همه اقشار در یک سطح خودشان را می دیدند و همه برای فداکاری، ایثار و اهدای جان برای خدا و انقلاب حرکت می کردند.

انتهای پیام/