خادمی، استاندار لرستان با اشاره به آسیب دیدگان خودرویی در جریان سیلاب گفت: از ابتدا در قبال خودرو تعهدی نداشتیم ولی خودروهایی که بیمه داشتند خسارت می گیرند؛ پیگیر وام برای صاحبان خودروها هستیم ولی تاکنون به نتیجه نرسیدیم.

سید موسی خادمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به پرداخت خسارت به سیل زدگان استان اظهار داشت: آنچه اعلام شده مبنی بر تعهدات دولت از قبیل تهیه زمین رایگان، دادن تسهیلات بلاعوض و کمکی، چهار درصد بوده که در این خصوص دولت به تعهداتش عمل کرده ولی در بُعد دیگر این پول ها زیربناها را تکمیل نکرده این حرف و دغدغه درستی است.

وی با تاکید بر اینکه سیل زدگان بایستی در ادامه کمک دولت منازل مسکونی خود را تکمیل کنند افزود: از طریق بنیاد علوی تسهیلات ۱۵میلیون تومانی در نظر گرفته شده که به سیل زدگان پرداخت می‌شود ولی مابقی تکمیل خانه ها بر عهده سیل زدگان است.

استاندار لرستان با اشاره به آسیب دیدگان خودرویی در جریان سیلاب عنوان کرد: از ابتدا در قبال خودرو تعهدی نداشتیم ولی خودروهایی که بیمه داشتند خسارت می گیرند؛ هر چند پیگیر وام برای صاحبان خودروها هستیم ولی تاکنون به نتیجه نرسیدیم.

وی گفت: اکثر صاحبان مغازه های آسیب دیده از سیلاب که در سامانه ثبت نام کرده اند وام ۳۰میلیونی، ۱۵میلیونی و ۴۵میلیونی و حتی زمین معوض هم تحویل گرفتند حالا برخی ها به کم بودن مبالغ وام ها گلایه دارند و درخواست مبلغ بیشتر می کنند که ما هم پیگیری کردیم ولی تاکنون به نتیجه نرسیدیم.

انتهای پیام/