ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس گفت: ضروریست وزیر جدید صمت نظارت و کنترل بازار کالاهای اساسی و خودرو را در اولویت قرار دهد.

مهرداد ویسکرمی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به انتخاب وزیر جدید صمت اظهار داشت: علیرضا رزم حسینی به عنوان وزیر صمت انتخاب شد و با توجه به شرایطی که در بخش های صنعت، معدن و تجارت وجود دارد ضروری است تا به صورت غیر سیاسی و ملی عمل کند.

وی افزود: وزیر جدید صمت باید تلاش کند تا با اولویت بندی بتواند در بخش های مختلف اثر گذار باشد و تنها به مناطق خاص توجه بیشتری نداشته باشند بلکه به همه مناطق توجه کند.

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین همکاری دولت هم نیاز است به طوری که کلیت دولت بتواند با عملکرد وی همراهی کند که امیدواریم در عمل اقدامات خوبی انجام دهد.

وی با تاکید بر نظارت بازار گفت: نظارت و کنترل بازار کالاهای اساسی و خودرو باید در اولویت قرار داده شود چرا که قیمت بالای برخی از کالاهای اساسی سبب تنگای معیشتی شده و با نظارت و بررسی می توان بازار را کنترل کرد.

ویسکرمی با اشاره به قیمت نجومی بازار خودرو بیان کرد: تاکید شد که وزیر جدید صمت در بازار خودرو به دقت بررسی و نظارت نماید تا قیمت خودروها نجومی نشود. قیمت این روزهای بازار خودرو دور از چیزی است که ربطی به تحریم ها داشته باشد و باید نظارت صورت گیرد تا قیمت ها متعادل شود.

انتهای پیام/