شاهرخی، نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: در شرایطی که دشمنان نظام اسلامی با بهره‌گیری فضای مجازی به دنبال جریان‌سازی‌ بر علیه نظام‌اسلامی‌ هستند، باید مصلی‌های نماز جمعه به عنوان قرارگاه‌های فرهنگی را بیش از پیش فعال کرد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی عصر امروز در آیین معارفه امام جمعه دلفان اظهار داشت: انقلاب اسلامی، جریانی استوار بر مبانی فرهنگی و اعتقادی است و برای فراگیر کردن این مهم‌ در جامعه به خصوص بین نسل جوان باید از فضاهای مذهبی از قبیل مصلی‌ها و مساجد بیشتر استفاده کرد.

وی افزود: قرآن، اهل‌بیت(ع)، شهادت، ایثار، حجاب، عفاف، پاکدامنی، کار برای رضای خداوند، قناعت، صبر و استقامت در برابر مشکلات، آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری، مساجد و حوزه‌های علمیه از محورهای فرهنگ انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان عنوان کرد: در شرایطی که دشمنان نظام اسلامی با بهره‌گیری فضای مجازی به دنبال جریان‌سازی‌ بر علیه نظام‌اسلامی‌ هستند، باید مصلی‌های نماز جمعه به عنوان قرارگاه‌های فرهنگی را بیش از پیش فعال کرد و با برنامه‌ریزی‌های کاربردی و ارائه راهکارهای کارشناسی در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان گام برداشت.

وی با بیان اینکه نماز جمعه قرارگاه تقوا، ایمان و بصیرت است گفت: اعضای ستاد نماز جمعه زمینه‌ای را محیا می‌کنند تا تقوا، ایمان و منزلت واقعی در جامعه گسترش یابد.

انتهای پیام/