بهمنی، فرماندار دلفان گفت: ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سد تاج امیر دلفان اختصاص یافت.


به گزارش سفیرافلاک، حشمت بهمنی عصر امروز در مراسم معارفه امام جمعه دلفان اظهار داشت: توسعه و فراهم کردن زیرساخت های اولیه در روستاها اقدامی مفید و موثر در ماندگاری روستاییان بوده که این مهم در دولت نهم و دهم روند روبه رشدی داشته است.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت دوازدهم ایجاد زیرساخت‌ها و فراهم کردن امکانات زیربنایی همچون گاز و برق برای مردم است که خوشبختانه در این زمینه موفقیت‌های بزرگی در شهرستان کسب کرده است.

فرماندار دلفان عنوان کرد: عملیات برق و گازرسانی به همه روستاهای این شهرستان با وجود تنگناهای مالی و با هدف رشد و آبادانی نقاط محروم در دولت تدبیر و امید اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در این سال ها اقدامات گسترده ای در جهت توسعه زیرساخت های شبکه آب روستایی دلفان انجام داده و تاکنون ۱۴ هزار انشعاب فاضلاب در شهرستان واگذار شده است: گفت ۳۵۰ روستا از مجموع ۴۴۰ روستای این شهرستان دارای آب لوله کشی و سالم است و ۹۰ روستا نیز از طریق شبکه های محلی تامین می‌شود.

بهمنی تصریح کرد: ساخت دو مدرسه به همت خیران در مناطق محروم روستایی بخش خاوه و مرکزی این شهرستان آغاز شد؛ همچنین با حل مشکل اعتباری سد تاج امیر در این شهرستان و اختصاص ۱۸۰ میلیارد ریال، ادامه عملیات اجرایی این سد آغاز شده است .

انتهای پیام/