آیین کلنگ زنی مدرسه ۳ کلاسه «شهید علی ضرونی» روستای خوشناموند کوهدشت برگزار شد.

به گزارش سفیر افلاک، با حضور مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری کوهدشت، سرپرست آموزش‌وپرورش شهرستان، نمایندگان بانک سپه و جمعی دیگر از مسئولان آئین کلنگ زنی احداث مدرسه ۳ کلاسه «شهید علی ضرونی» در روستای خوشناموند کوهدشت برگزار شد.

این مدرسه بااعتباری بالغ‌بر ۱۵ میلیارد ریال با مشارکت بانک سپه و به همت اداره کل نوسازی مدارس استان لرستان احداث می‌شود.

امیر غفوری نژاد مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان در این مراسم اظهار داشت: رفع تنگناهای آموزشی و کمک به ساخت و توسعه فضای آموزشی در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته ازجمله اهداف این‌گونه برنامه‌ها است.

وی با اشاره به اقدامات مطلوب شش‌ماهه ابتدایی سال جاری، افزود: با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز، این شهرستان اقدامات قابل پسندی را در زمینه احداث مدارس داشته است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان عنوان کرد: ۱۱ پروژه فعال در قالب ۴۲ کلاس درس و بااعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال که از این تعداد هفت پروژه در قالب ۲۴ کلاس درس و بااعتبار ۱۳۰ میلیارد ریال در سال جاری شروع‌شده است.

وی تصریح کرد: ان‌شاءالله به‌زودی شاهد ساخت مدرسه روستای طرهان با مشارکت آحاد مردم کوهدشت هستیم، چراکه اقدامات خوبی در این راستا شکل‌گرفته است.

انتهای پیام/