سپهوند، مسئول بسیج جمعه زنان لرستان گفت: 35 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند استان لرستان اهدا می شود.

مریم سپهوند در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا، بسیج جامعه زنان در کنار سایر گروه ها تلاش هایی برای تهیه و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی در بین نیازمندان نموده است.

وی افزود: در مراحل گذشته کمک مومنانه بسته های معیشتی، لوازم التحریر و بهداشتی توزیع شد و در این مرحله ۳۵ جهیزیه تهیه و در بین نوعروسان نیازمند لرستانی توزیع می شود.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان تصریح کرد: برای تهیه این جهیزیه ها بیش از ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده که این برنامه با کمک خیرین و بسیجیان انجام و به نوعروسان اهدا می شود.

وی با اشاره به برنامه های ایام اربعین گفت: همزمان با ایام اربعین پیاده روی مجازی اربعین برگزار می شود که شهرستان به صورت مستقل این برنامه را انجام می دهد و عنوان این برنامه «رهروان زینبی و زنان عاشورایی معاصر» است.

سپهوند بیان کرد: همچنین مسابقه کتابخوانی از دیگر برنامه های این ایام است که کتاب «درآمدی بر عصر معاصر سازی سطح زندگی فاطمی» برای این مسابقه انتخاب شده و این برنامه برای عموم مردم و به صورت مجازی برگزار می گردد.

وی عنوان کرد: برگزاری مراسم مجازی و قرائت زیارت اربعین از دیگر برنامه هایی است که همزمان با اربعین در استان به صورت مجازی برگزار می شود.

انتهای پیام/