جعفری، معاون فرهنگی و تبلیغی اداره تبلیغات کوهدشت با اشاره به راه‌اندازی پویش «هر خانه یک موکب»، گفت: ۱۰۰ مبلغ دینی به مناسبت دهه پایانی صفر به مناطق محروم کوهدشت و رومشکان اعزام می‌شوند.

صید ولی جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک، اظهار داشت: اربعین صرفاً یک حرکت مذهبی نیست بلکه حرکت در مسیری است که امام حسین(ع) به دنبال آن بود، امسال به دلیل شرایط کرونا برای بسیاری از عاشقان مکتب اهل‌بیت(ع) حضور در پیاده‌روی توفیق نشد، امیدواریم با غلبه بر این ویروس سال آینده این توفیق حاصل شود.

وی افزود: به مناسبت دهه پایانی صفر و از فردا چهارشنبه، ۱۰۰ مبلغ دینی به مناطق محروم کوهدشت و رومشکان اعزام خواهد شد.

معاون فرهنگی و تبلیغی اداره تبلیغات کوهدشت با اشاره به راه‌اندازی پویش «هر خانه یک موکب» ویژه اربعین حسینی (ع)، عنوان کرد: طبخ و توزیع غذای گرم ویژه همسایگان نیازمند، برگزاری مجلس روضه و قرائت زیارت اربعین در خانه با نصب پرچم و تمثال شهدای مقاومت، تهیه و توزیع کمک مومنانه برای نیازمندان شامل بسته معیشتی، لوازم‌التحریر برای دانش آموزان و … ازجمله برنامه‌های این پویش به شمار می‌رود.

وی با اشاره به تجلیل از فعالان محرم و صفر در کوهدشت، تصریح کرد: امسال قرائت «زیارت اربعین» صبح پنجشنبه ۱۷ مهرماه ۹۹، هم‌زمان با سراسر کشور در منازل انجام خواهد شد.

انتهای پیام/