حسینی، دادستان کوهدشت با اشاره به بازداشت تعدادی از اخلالگران امنیت در این شهرستان، گفت: دستگاه قضايي با برهم زنندگان نظم و امنيت سخت و بدون اغماض برخورد قاطع همراه با مجازات سنگین خواهد كرد.

به گزارش سفیر افلاک، اردشیر حسینی عصر امروز در جمع خبرنگاران کوهدشت، اظهار داشت: برخورد قاطع با مخلین نظم و امنیت با شدیدترین مجازات در دستور کار قرارگرفته و هیچ بخششی در این زمینه وجود ندارد.

وی افزود: با توجه به شکایت تعدادی از همشهریان از مخلین نظم و امنیت، تیم اطلاعاتی پلیس با رصد دقیق و پیگیری شبانه‌روزی مکان و اسکان بسیاری از اراذل‌واوباش را شناسایی و درنهایت برخی دستگیر و روانه زندان شده و تعدادی نیز تحت تعقیب هستند.

دادستان عمومی و انقلاب کوهدشت عنوان کرد: مجازات و حکم افرادی که با تیراندازی، درگیری‌های خیابانی، ایجاد رعب وحشت و… موجب اخلال در نظم و امنیت می‌شوند، طبق قانون و با توجه به تصمیم استان محارب و اعدام است.

وی تصریح کرد: از همشهریان خواستاریم که نهایت همکاری را در شناسایی افراد ناهنجار با پلیس داشته تا شاهد شهری زیبا و هرچه آرام‌تر باشیم؛ این روزها ویروس کرونا بسیار جدی و کشنده‌تر شده است، امیدواریم با رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی در جامعه، شاهد شکست این ویروس منحوس باشیم.

 انتهای پیام/