ویسکرمی، نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس با اشاره به این‌که صنعت لرستان کمتر از 50 درصد فعال است، گفت: ظرفیت‌های خوابیده صنعت بایستی فعال شود چراکه می‌توانیم به‌واسطه آن، اشتغال بیشتر و بهتری فراهم کنیم.

به گزارش سفیرافلاک، مهرداد ویسکرمی در گفت‌وگو با خبرافلاک با اشاره به تلاش ارزنده و قابل‌تقدیر گروه‌های جهادی و مؤسسات خیریه درزمینهٔ تهیه و توزیع کمک‌های مومنانه، اظهار داشت: با توجه به وجود دو دیدگاه در رابطه با موضوع رسیدگی به فقرا، کمک‌های مومنانه، نگاه کمک‌های فوری و اورژانسی برای تسکین موقت زخم‌های مردم به لحاظ اقتصادی و معیشتی است.

وی افزود: تلاش می‌کنیم در درازمدت مردم دستشان به‌زانوی خودشان باشد و بتوانند زندگی‌شان را اداره کنند که این مهم با کار مضاعف و ایجاد اشتغال محقق خواهد شد.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با توجه به گفته مسئولان و کارشناسان، ظرفیت صنعتی لرستان پایین‌تر از ۵۰ درصد فعال بوده، پس ضرورت دارد این ظرفیت‌ها هرچه سریع‌تر فعال شوند، چراکه می‌توانیم به‌واسطه آن، اشتغال بیشتر و بهتری فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در بخش کشاورزی نسبت به آنچه که می‌توانستیم انجام دهیم عقب هستیم، درعین‌حالی که تلاش‌هایی صورت گرفته است، امیدواریم حرکت در زمینه فعالیت‌های صنعتی و کشاورزی در استانی بااین‌همه ظرفیت و پتانسیل، به‌گونه‌ای باشد که شاهد افراد نیازمند به بسته‌های کمک معیشتی نباشیم.

انتهای پیام/