شاکرمی، معاون وزیر کار گفت: با استفاده از ظرفیت های منطقه برای تولید و اشتغال می توان اقدامات خوبی در استان خصوصا در مناطق محروم انجام داد.

به گزارش سفیر افلاک حاتم شاکرمی ظهر امروز در مراسم بازدید از طرح احداث شهرک صنعتی شماره ۲ دلفان اظهار داشت: با توجه به پیگیری های لازم این تصمیم گرفته شد که برای کمک به رفع مشکل واحدهای موجود، توسعه واحدها و یا ایجاد صنایع متناسب با ظرفیت هر شهرستان اقدامی صورت گیرد.

وی افزود: هدف اصلی کمک به تولید، ایجاد اشتغال در استان خصوصا کمک به شهرستان های محروم است تا از ظرفیت های همان شهرستان برای توسعه استفاده شود.

شاکرمی تصریح کرد: تلاش می شود تا با به کار گیری از ظرفیت های لازم بتوانیم متناسب با این ظرفیت های شهرستانی و منطقه ای، با کمک استاندار اقدامی انجام شود که در یک بازه زمانی نتیجه ای داشته باشد.

وی بیان کرد: یکی از کارهای زیر ساختی خوبی که در دلفان شروع شده و از ظرفیت بانک توسعه تعاون، رفاه، صندوق کارآفرینی و هلدینگ شستا استفاده می شود.

معاون وزیر کار با اشاره به بیمه روستایی عنوان کرد: بخشی از روستائیان توان پرداخت بیمه سهم خود را ندارند که تلاش می شود تا کمک هایی صورت گیرد که بتوان جبران کرد و مانع را برداشت.

وی افزود: بازدید هایی از امروز در شهرهای استان آغاز شده و در نهایت روز پنج شنبه جمع بندی نهایی صورت می گیرد که امیدواریم در راستای اشتغال و تولید و استفاده از ظرفیت ها اقداماتی خوب صورت گیرد.

انتهای پیام/