حجت الاسلام طهماسبی، امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به وضعیت نامطلوب صنعت در شهرستان کوهدشت گفت: حمایت از مشاغل خانگی در اولویت دولت قرار گیرد.

به گزارش سفیر افلاک، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی در جلسه شورای اداری کوهدشت که با حضور معاون وزیر کار برگزار شد، اظهار داشت: کوهدشت نیازمند اشتغال و توانمند سازی برای نیروی کار و آموزش در این راستا است.

وی با اشاره به اینکه سه مقوله امنیت، عدالت و رفاه نسبی از احتیاجات مردم هستند، افزود: صندوق توسعه کارآفرینی بایستی به جهت ایجاد مشاغل تقویت شود.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به وضعیت نامطلوب صنعت در این شهرستان، عنوان کرد: ما دارای خاک حاصلخیزی در زمینه کشاورزی هستیم ولی حجم وسیعی از آن آبی نیست و به صورت سنتی کشت می شود.

وی با اشاره به ضرورت احداث شهرک دام مناسب در کوهدشت، تصریح کرد: باتوجه به آمار زیاد بیکاری در کوهدشت می طلبد دولت در زمینه مشاغل داخلی کوهدشت حمایت مطلوب و نظارتی جدی داشته باشد.

طهماسبی با اشاره به مهاجرت بی رویه در کوهدشت، بیان کرد: انار کوهدشتدارای شهرتی جهانی است ولی با برند ساوه صادر می شود،کوهدشت نیازمند تحولی جدی در این راستا برای توسعه اشتغال است.

انتهای پیام/