سوری، سرپرست مرکز شبکه بهداشت و درمان کوهدشت بابیان اینکه شیوع کرونا در شهرستان با شیب تندی در حال افزایش است، گفت: مشکل دستگاه «سی تی اسکن» بیمارستان امام خمینی(ره) برطرف شد.

محمود سوری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: باتوجه به مشکل به وجود آمده برای دستگاه «سی تی اسکن» بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت باپیگیری‌های به عمل آمده، متوجه شدیم قطعه ای که شش میلیارد ریال هزینه دارد معیوب شده است.

وی افزود: باتوجه به نیاز مبرم مردم شهرستان، سفارش قطعه مربوطه را از تهران دادیم که پس از چند روز به بیمارستان شهرستان رسید و راه اندازی شد و الحمدالله الان مشکل خاصی نداریم و در این بخش هم‌اکنون به مردم خدمات‌دهی می شود.

سرپرست مرکز بهداشت و درمان کوهدشت با اشاره به ضرورت رعایت جدی پروتکل های بهداشتی توسط مردم، عنوان کرد: در کوهدشت چهار مرکز درمانی فعال داریم که یکی در انتهای خیابان فردوسی شهرستان قرار داشته و مابقی دربخش های گراب، کوهنانی ودرب گنبد است که به مراجعه کنندگان برای تست کرونا خدمت‌رسانی می کنند.

وی با اشاره به افزایش شیب مبتلایان به کرونا در کوهدشت، تصریح کرد: مردم باید مثل روزهای ابتدایی کرونا مسائل بهداشتی لازم را رعایت کنند، چرا که الان نسبت به ماه های پیش تعداد مبتلایان به کرونا افزایش یافته است.

سوری با اشاره به اینکه نتایج آزمایش‌های تست کرونا در کوهدشت پس از ۷۲ ساعت مشخص می شود، گفت: از روز گذشته ۱۱ مورد بیمار مثبت کرونایی در بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت بستری شده و از ابتدای بحران کرونا تا به حال ۳۳ مورد فوتی در این شهرستان ثبت شده است.

انتهای پیام/