سکوت مسئولان شهرستان چگنی و عدم مطالبه گری آنها در جلسه شورای اداری، داد معاون وزیر کار را درآورد.

به گزارش خبرنگار سفیرافلاک، حاتم شاکرمی معاون روابط کار وزیر کار صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان چگنی حضور یافت که وقتی با سکوت مدیران این شهرستان در بیان خواسته و مطالبه مواجه شد گفت: تا صحبت نکنید از این سالن بیرون نمی‌روم.

وی با بیان این مطلب که با جلسه‌ای که با وزیر، استاندار و نماینده ولی فقیه در تهران داشته‌ایم ماموریت ویژه برای حل مشکلات استان دارم، از سکوت و عدم مطالبه گری مدیران این شهرستان گلایه کرد.

معاون وزیر کار عنوان کرد: گویا بخشداران این شهرستان چندان در جریان اشتغال و اهمیت آن برای این شهرستان نیستند و اطلاع ندارند از ۵۰ میلیارد تومان‌اعتبارات اشتغالزایی برای مناطق سیل زده چه میزان به شهرستان چگنی اختصاص یافته و چه طرحی اجرا شده است.

وی با بیان این مطلب که تفاوت بسیاری بین دست یافتن به تسهیلات برای یک طرح با ایجاد یک طرح برای گرفتن تسهیلات است تصریح کرد: ۱۲ مدیر ارشد وزارتخانه را با خودم به استان نیاورده‌ام که برای شما سخنرانی کنیم، ما اینجا هستیم که حرف‌ها و خواسته‌های شما را بشنویم.

معاون وزیر کار ادامه داد: من باید موانع و مشکلات و خواسته‌های شما را به وزیر منعکس کنم اما  با این سکوت دردی از این استان دوا نخواهد شد.

وی گفت: لرستان سراسر محرومیت است اما دو شهرستان بسیار فقیر تر و محروم ترند، یکی چگنی و دیگری رومشکان است، چرا باید بخشدار ویسیان در جلسه حضور نداشته باشد وقتی فرماندار از وی خواسته این خواسته را نپذیرفته است.

شاکرمی خطاب به مدیران و بخشداران حاضر در جلسه گفت: شما نباید شب و روز داشته باشید، باید استراحت را از فرماندار بگیرید و فرماندار هم نباید اجازه استراحت به استاندار را بدهد.

وی افزود: چرا وقتی نماینده ولی فقیه در جریان این سفر بهتر از خود ماست یک بخشدار باید این اجازه را به خودش بدهد که در جلسه‌ای که بسیار حیاتی و مهم است حضور نیابد یا اگر هست صحبت نکند و مطالبه نداشته باشد.

گرچه معاون وزیر کار تلاش کرد تا با ارائه کلید واژه مدیران شهرستان چگنی را وادار به بیان خواسته کند اما متاسفانه درخواست‌های کوچک و پیش پا افتاده و سکوت مدیران و مسئولان این استان نتوانست رضایتمندی وی را به دست بیاورد و مرتب در حین جلسه با تکان دادن سر به علامت تاسف نارضایتی خود نشان می داد.

انتهای پیام/