خادمی، استاندار لرستان گفت: برای رسیدن به نتیجه و تکمیل طرح های نیمه تمام اشتغال زا، نیازمند بهره گیری و استفاده از ظرفیت های موجود در استان هستیم.

به گزارش سفیر افلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور معاون وزیر کار برگزار شد اظهار داشت: تصمیمات مهمی در زمینه های مختلف و در قالب مصوبه با توافق طرفین به تصویب رسید که نیازمند پیگیری مدیران و مسئولین استانی در وزارتخانه مذکور و استان می باشد.

وی با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت های موجود در استان برای تکمیل طرح های نیمه تمام، افزود: مدیران با تحرک لازم نسبت به آماده سازی طرح های مورد نظر اقدام کنند و با پیگیری به موقع مصوبات، طرح های استان را به نتیجه برسانند.

حاتم شاکرمی معاون وزیر کار نی در این جلسه گفت: بعد از اعزام معاونین و مدیران ارشد وزارت کار به لرستان، بازدیدهای میدانی ازطرح های اشتغال زا و نشست با نمایندگان و فرمانداران شهرستانهای استان با محوریت جمع بندی اقدامات سفر صورت پذیرفت.

وی افزود: در رابطه با فراهم ساختن زمینه مشارکت بانک ها در طرح های عمرانی لرستان، استاندار لرستان طی هفته آینده سفری برای پیگیری این موضوع به وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواهد داشت که تلاش می شود  زمینه این مشارکت فراهم گردد.

شاکرمی عنوان کرد: امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته و طرح هایی که در استان ارائه خواهد شد، شاهد رونق تولید و کاهش بیکاری در لرستان باشیم.

انتهای پیام/