در حالی که کمتر از دو هفته به زمان آغاز بیستمین فصل از رقابتهای لیگ برتر باقی مانده است، استقلالی ها هنوز از نظر فنی در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

به گزارش سفیر افلاک، روز ۱۰ آبان از سوی سازمان لیگ زمان آغاز رقابت‌های فصل بیستم لیگ برتر اعلام شده و آبی‌ها نیز در اولین روز از این مسابقات در تهران تیم تازه لیگ برتری شده مس رفسنجان را ملاقات می‌کنند و این در حالی است که در فاصله کمتر از دو هفته مانده به این بازی، آنها از نظر فنی در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

استقلالی‌ها که این روزها بیشتر از هر زمان دیگری در کادر فنی خود نفراتی دارند و گفته می‌شود همچنان بر تعداد آنها اضافه خواهد شد، هنوز در پست دفاع چپ تکمیل نشده‌اند. آنها فصل گذشته در این پست میلیچ و زکی‌پور را داشتند. میلیچ که یکی از بهترین‌های فصل گذشته آنها بود به دلیل عدم وصول مطالبات قراردادش را فسخ کرده و این باشگاه به جای او یک مدافع جوان به اسم متین کریم پور را جذب کرده است.

استقلالی‌ها به بهانه گران بودن میلیچ تمایلی به بازگشت او نشان ندادند تا با خالی شدن این پست بتوانند محمد نادری را از پرسپولیس بگیرند. حال نادری در پرسپولیس ماندگار شده و میلیچ نیز ظاهراً شانسی برای بازگشت ندارد تا دفاع چپ این تیم در طول لیگ کمی لنگ بزند.

شیخ دیاباته مهاجم بلند قامت، بهترین گلزن فصل گذشته استقلالی‌ها و آقای گل لیگ نیز هنوز در تهران آفتابی نشده است. استقلالی‌ها معتقدند مطالبات وی پرداخت شده و حتی عنوان کردند برای بلیط برگشت وی به تهران نیز اقدام می‌کنند. اما آنچه مهم است اینکه نه تنها شیخ هنوز به تهران بازنگشته، بلکه تاریخ بازگشت او هم مشخص نیست.

یکی دیگر از مهم‌ترین بازیکنان فصل گذشته استقلال علی کریمی بود که این بازیکن هم هنوز تمدید نکرده تا استقلالی‌ها در استفاده از او در لیگ بیستم ابهام داشته باشند. به اینها اضافه کنید رشید مظاهری خرید جدید این تیم برای چارچوب توری را که هنوز در بلاتکلیفی قانونی قرار دارد و مشخص نیست مجوز بازی (حتی در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالات) داشته باشد یا خیر.

و اما مهم‌ترین موضوع آبی‌ها که هنوز عملاً حل و فصل نشده، پنجره‌های نقل و انتقالاتی بسته این تیم است که به دلیل بدهی به شفر و باشگاه پاختاکور بسته شده و باوجود وعده‌های فراوان داده شده، هنوز عملاً اقدامی که منجر به از پیش رو برداشته شدن مهم‌ترین چالش فصل آبی‌ها باشد صورت نگرفته است.

اینها مجموعه‌ای از مشکلاتی هستند که تیم استقلال در زمانی کمتر از دو هفته به آغاز لیگ برتر از آن رنج می‌برد و قطعاً محمود فکری نسبت به این موضوع نگرانی‌هایی دارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر