شیراوژن، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان گفت: رزمایش شهری موتور سواران قانونمند به مناسبت هفته نیرو انتظامی در استان برگزار می شود.

سرهنگ رضا شیراوژن در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: برنامه های هفته نیروی انتظامی از امروز به مدت یک هفته در استان لرستان همزمان با سراسر کشور با شعار «با هم برای امنیت و سلامت» آغاز می شود.

وی افزود: به همین مناسبت برنامه هایی در استان لرستان برگزار می شود که صبحگاه مشترک و تقدیر از خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار و عیادت از بیماران بستری در بیمارستانها و بازنشستگان بیمار در منازل از برنامه های هفته نیروی انتظامی در استان است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان از اجرای طرح خدمات مردم یاری خبر داد و عنوان کرد: در هفته نیروی انتظامی تیم های درمانی بهداشتی در مناطق محروم استان حضور می یابند و به بیماران نیازمند خدمات ارائه می دهند که که فردا این برنامه در منطقه فلک الدین با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در این هفته طرح کمک مومنانه و توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در استان اجرا می شود. همچنین طرح های عمرانی به صورت ویدئو کنفرانسی در استان کلنگ زنی و یا به بهره برداری می رسند که از میان طرح ها تعدادی پاسگاه افتتاح می شود.

شیراوژن بیان کرد: تجلیل از حافظان نظام و امنیت در کلانتری ها، دیدار با نماینده ولی فقیه، غبار روبی گلزار شهدا، پیاده روی کارکنان نیروی انتظامی و امحای مواد مخدر از دیگر برنامه های هفته نیروی انتظامی در استان است.

وی خاطر نشان کرد: به همین مناسبت رزمایش شهری موتور سواران قانونمند و همچنین گند زدایی و ضدعفونی کردن سطح شهر توسط موتورسواران از دیگر برنامه های این هفته در استان است.

انتهای پیام/