سرهنگ قاسمی، فرمانده انتظامی کوهدشت با بیان اینکه مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت مجاهدانه خدمت می‌کنند گفت: در استمرار و ارتقاء مؤلفه‌های انتظامی و امنیت تلاش می‌کنیم.

به گزارش سفیر افلاک، مراسم صبحگاه نیروی انتظامی کوهدشت به مناسبت هفته ناجا و با حضور فرماندار، فرمانده سپاه، رئیس دادگستری، دادستان، شهردار و خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.

سرهنگ نبی‌الله قاسمی در این مراسم اظهار داشت: خستگی‌ناپذیری و اطاعت‌پذیری از مقام عظمای ولایت، از خصیصه‌های کارکنان نیروی انتظامی به شمار می‌رود.

وی افزود: امنیت، آرامش و اقتدار ایران اسلامی مرهون ازخودگذشتگی این مجاهدین و سبز قامتان همیشه بیدار است.

 فرمانده انتظامی کوهدشت اظهار داشت: به‌طور مضاعف، با مشارکت مردم و دستگاه‌های دخیل در این راستا، در ارتقاء مؤلفه‌های انتظامی و نظم و امنیت تلاش می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت در مقابله با ویروس کرونا در تلاش بوده‌اند، تصریح کرد: طبق آمار، با توجه به تعاملی که نیروی انتظامی با مردم دارد، این نهاد پس از وزارت بهداشت، در بیشترین مواجه با بحث کرونا بوده و شهدایی را نیز در این راه داشته است.

قاسمی با اشاره به اینکه مردم ولی‌نعمت ما هستند، بیان داشت: اگر مردم مشارکتی نداشته باشند، مأموریت‌های ما ناقص می‌ماند، الحمدالله امروز در همه مؤلفه‌های انتظامی در شرایط قابل قبولی قرار داشته و رتبه برتر را در سطح استان داریم، با نمایش تصویر اقتدار، هوشمندی و توانمندی در تلاشیم که ارتقاء امنیت اجتماعی استمرار داشته باشد.

گفتنی است در حاشیه این مراسم از برخی خانواده های معظم شهدا و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/