سردار کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان گفت: امروز دشمنان جنگ تمام عیار اقتصادی را عليه ملت ايران گشوده است.

به گزارش سفیر‌افلاک، سردار مرتضی کشکولی دریادواره ۶۱ شهید شرکت سیمان دورود اظهار داشت: شهدا با تقدیم جان خود دین‌ خود را نسبت به انقلاب اسلامی ادا کردند.

وی افزود: توسعه و تعمیق فرهنگ شهادت و ایثارگری در عرصه های کار، صنعت و تولید، تبیین، فرهنگ سازی، زنده نگه داشتن و ماندگار کردن نقش شهدای کارگری در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از اهداف عمده برگزاری این یادواره بوده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: نام شهیدان تا ابد در تاریخ جاودانه است و به برکت همین خون های پاک امنیت در کشور حکم فرماست.

وی تصریح کرد: امروز دشمنان جبهه های متعددی را علیه ملت ایران گشوده اند و جنگ معیشت و اقتصاد را علیه ما به‌راه انداخته اند که در این راستا رشادت و استقامت ملت ایران نخواهد گذاشت آنان به اهداف خود دست یابند.

سردار کشکولی گفت :باید با بازخوانی ایده و هدف شهدا به این نتیجه برسیم که در برابر انقلاب اسلامی و خون شهدا، مسئولیت سنگین و خطیری داریم، حق نداریم در برابر خون شهدا و مسائلی که پیرامون ما اتفاق می‌افتد بی‎تفاوت باشیم، چنانکه شهدای ما بی‎تفاوت نبودند.

به گزارش سفیر افلاک، در این مراسم که به همت حوزه مقاومت بسیج اداری کارگری سپاه ناحیه دورود با حضور جمعی از مسئولان اجرایی استان و شهرستان و کارکنان این شرکت برگزار شد، پس از اجراب برنامه‌های متنوع با اهدای لوح تقدیر و هدیه از خانواده شهید کارگری این شرکت تجلیل شد.

انتهای پیام/